NBA Günlükleri

Pacers GM’i: “Bu bizim için bir cesaret yumruğuydu.”

Geçtiğimiz günlerde Indiana Pacers’ın yıldız oyuncusu Paul George, LA Lakers’a gideceği yönünde açıklamalarda bulunmuştu. Fakat Pacers GM’i Kevin Pritchard, George’un bunu kendilerini cesaretlendirmek için yaptığını düşünüyor.

“Bence bu bir cesaretlendirme yumruğuydu. Bu tamamen böyleydi çünkü yaz boyunca eklemek istediğimiz oyuncular ve oynamak istediğimiz stil konusunda birçok konuşma yaptık. Yapılan bu açıklamaların ‘Hadi! Kazanan bir takım kuralım. ’ olduğunu düşünüyorum. O başka bir yere gitmek istediğini söylediği zaman bu bizim için bir cesaret yumruğuydu.”

Pritchard bu konuda eleştiride de bulundu.

“Bunun halka açık konuşulması büyük bir sorun. Onun menajeri ile konuşmak çok zorlu.”

Paul George uzun zamandır kazanan bir takımda yer almak istediğini söylese de Pacers, George’un etrafına o takımı dizmek konusunda pek başarılı olamadı. Bu sebeple de George’un takımdan ayrılabileceği de hep gündemde olan bir konu.

George bu sezon takas olmazsa 2018 yazında serbest oyuncu konumuna geçecek. Eğer yakın bir zamanda takas haberi çıkmasa da ilerleyen zamanlarda bunun bir cesaret hamlesi mi yoksa bir gerçek mi olduğunu öğreneceğiz.

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir