NBA Günlükleri

Paul Pierce’a Göre Oyunun En İyisi Durantula

Paul Pierce,Golden State Warriors’un 2.maçı kazanmasının ardından Kevin Durant’in dünyanın en iyi oyuncusu olduğunu açıklaması otoriteleri heyecanlandırmıştı. Birçoğu bu ünvanın LeBron James’e ait olduğunu düşünse de,yakın zamanda emekliye ayrılan ‘The Truth’ Durant’in LeBron’dan daha iyi olduğunu dile getirdi.
Pierce,Dün gece oynanan,eski MVP Kevin Durant’in müthiş performans gösterdiği ve Golden State Warriors’un galibiyetiyle sonuçlanan maçın hemen ardından üç gün önceki sözlerini hatırlatmak için Twitter hesabının başına geçti.

Seri ilerledikçe daha iyi oynamaya ve etkileyici rakamlar üretmeye devam eden Durantula,Pierce’ın yorumlarını güçlendiriyor.Dün geceki maçta 31 sayı,8 ribaund ve 4 asistlik bir performans ortaya koyan Durant adeta Finaller MVP’liğine göz kırptı.
Golden State eğer bu sene Cavs’ı süpürerek yüzüğe ulaşırsa,Durant’in yeni takımıyla ilk sezonu mükemmel bitmiş olacak.LeBron James ve takımı Cleveland’ı en güçlü zamanında finalde 4-0 ile süpürerek alınan bir yüzük şüphesiz Paul Pierce’ın açıklamalarına kanıt olacak.

Tekin Samancı on InstagramTekin Samancı on Twitter
Tekin Samancı
-18 yaşında
-Sporsever ve Basketbol Aşığı
-Uşaklı
-tekinsamanci6464@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir