NBA Günlükleri

Yıldızlar NBA Finallerini yerinde izledi

Neymar, Lewis Hamilton ve Odell Beckham Jr. NBA Finallerini birlikte izledi. Basketbol ve futbolun yıldızlarının buluşmasında Neymar sekiz defa NBA All-Star olan Kevin Durant’a imzalı forma hediye etti.

Barcelona’nın süper yıldızı Neymar, üç kez Formula 1 dünya şampiyonu olan Lewis Hamilton ve New York Giants’ın top yakalayıcısı Odell Beckham Jr.; Golden State Warriors ile Cleveland Cavaliers arasındaki 2017 NBA Finalleri ikinci maçını birlikte izledi.

Üç süper yıldızın; Oakland’daki Oracle Arena’da saha kenarından izledikleri heyecanlı maçta, Steph Curry ve Kevin Durant’lı Warriors, LeBron James ve takımı Cavaliers karşısında 132-113 galip geldi.

Maçın ardından Neymar ve Hamilton, Warriors ekibini soyunma odasında da ziyaret etti. İkili, Warriors forveti Draymond Green ile hatıra fotoğrafı için poz verdi. Basketbol ve futbolun önemli isimlerinin buluşmasında Neymar, sekiz defa NBA All-Star olan Kevin Durant’a imzalı bir 35 numaralı Barcelona forması hediye etti.

2017 NBA Finalleri serisi üçüncü ve dördüncü maçlar için Cleveland’a taşınırken, Golden State NBA Finallerinde 2-0 üstün durumda.

2017 NBA Finallerini NBA LEAGUE PASS üzerinden takip edebilirsiniz..

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir