NBA Günlükleri

Carmelo Antony Takımda mı Kalıyor?

 

New York Knicks, 10 kez all-star seçilen oyuncusu Carmelo Antony için sürdürdüğü takas görüsmelerini durdurup oyuncuyla tekrar görüşme kararı alabilir.

Houston Rockets ve Cleveland Cavaliers yaklaşık 1 aydır Carmelo’yu takımlarına kazandırmak için New York ile görüşmelerini sürdürüyorlardı. Carmelo bu takımlardan birine takaslanmak için sözleşmesindeki takaslanamaz maddesinden vazgeçmeyi kabul etmisti. Fakat genel menajer Phil Jackson’un görevden ayrılması, ve o göreve Sacramento genel menajeri Scot Perry’nin yaklaşması Knicks’i Carmelo’yu takaslama konusunda yeniden düşünmeye itti.

Lig kaynakları Knick ve Perry’nin anlaştığını ve Sacramento ile tazminat pazarlıklarının yapıldığını iddia ediyor. Knicks, Carmelo’nun koç Hornacek ile görüşmesini istiyor.

Carmelo özellikle Houston’a gidebilmek için takas görüşmelerine odaklanmış durumda. Rockets ve Knicks hafta boyunca 4 takımlı bir takas çevresinde görüştüler. Rockets’ın, Carmelo’nun Chris Paul ve James Harden ile birlikte oynaması konusunda oldukça istekli olduğu biliniyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir