NBA Günlükleri

Chris Bosh’ tan Miami’ye Teşekkür Yazısı

Uzun süredir parçası olduğu, fakat son iki yıldır sahip olduğu kan pıhtılaşması hastalığı sebebiyle forma giyme fırsatı bulamayan, Miami Heat’ in kendisini serbest bıraktığı Chris Bosh, geçtiğimiz gün kişisel blogunda Heat’ e bir veda mesajı yazdı.

Bosh’ un yazısının bir bölümü şu şekilde:

“Sevgili Miami,

Vay be ne yolculuktu! Bu harika şehirde geçirdiğim zaman üzerine düşünüyordum ve hayatımın değiştiği bu anda yanımda olduğunuz için teşekkür etmek istiyorum. Birkaç final maçı, birkaç şampiyonluk, birkaç düğün (kendiminki dahil olmak üzere), dört çocuğun doğumu, bütün bir toplulukla bağ kurma ve yol boyunca bir ton iniş ve çıkış tecrübeleri yaşadım.

Toronto’ yu, insanların beni gerçekten sevip desteklediği bir yeri terk etmek korkutucuydu ve o harika hissin beni takip edip etmeyeceğinden emin değildim. Miami’ ye geldiğimde sadece ihtişamı ve basketbol ölümsüzleri arasında anılmayı umuyordum. Sonradan sahip olduğum şey çok daha fazlasıydı.”

Bosh’ ın, yazısının kalanında mevcut sağlık durumu ya da bu noktadan sonra ne yapmayı planladığına dair bir ifade de bulunmuyor. NBA kariyerine devam etmek istediği bilinen Chris Bosh, bundan önce oynayabilecek sağlıklı olduğunu bir takıma ikna etmesi gerekiyor.NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir