NBA Günlükleri

Isaiah Thomas Maximum Kontrat Alabilecek mi?

Geçtiğimiz günlerde, Isaiah Thomas’ın Celtics’in hamleleri ile çok mutlu olduğunu, çünkü seneye sıranın kendisine de geleceğini söylediği haberler çıkmıştı.

Gerçekten de şimdiden gelecek yazın serbest oyuncu piyasasında olabilecek senaryolar yazılmaya devam ediliyor. Başta LeBron olmak üzere..

Celtics’in yıldızı Isaiah Thomas da gelecek yaz serbest kalacak oyunculardan. Ve Celtics yönetiminin kendisine max.kontrat vereceğine emin. Fakat Celtics’i yakından takip eden haber sitelerinde bunun tersi yönde bilgiler var.

CelticsLife.com’un haberine göre Danny Ainge, Thomas’a 3 yıllık 100 Milyon $lık kontrat önerip işi bitirmek istiyor. Kontratın son senesine de oyuncu opsiyonu eklenecek.

Çünkü siteye göre Celtics yönetimi, draftta seçebileceği oyun kurucu Markelle Fultz’u almayarak, çoktan Thomas’a güvenlerini göstermiş durumda..

Bakalım gelecek yaz Boston Thomas’a nasıl bir kontrat önerecek, bu kontrata Thomas’ın cevabı ne olacak?Volkan Parlayan on EmailVolkan Parlayan on FacebookVolkan Parlayan on Twitter
Volkan Parlayan
Haber Yazarı at NBA Günlükleri
Fast Break ve Fanatik Basket Jenerasyonundan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir