NBA Günlükleri

Lakers ve Rajon Rondo anlaşacak mı?

Kaynaklarda dolaşan haberlere göre Los Angeles Lakers, Rajon Rondo ile ilgileniyor, Rajon Rondo ise Los Angeles Lakers’a gelmeye oldukça sıcak bakıyor.

Boston Celtics’in en son şampiyon olan kadrosunun oyun kurucusu Rajon Rondo ve Lakers arasında karşılıklı bir ilgi var ve serbest oyuncu pazarının başladığı cuma gününden beri Rondo tarafından bu konuyla ilgili bazı gelişmelerin olduğuyla ilgili açıklamalar da geliyor.

L.A Times’ın haberine göre Boston Celtics tarafından takaslandıktan sonra birçok takım gezen Rajon Rondo, Los Angeles Lakers ile 1 yıllık bir anlaşma yapmaya sıcak bakıyor. Los Angeles Lakers ise bu 1 yıllık anlaşmanın takıma yararlı olacağına ve çaylak guard Lonzo Ball için, Rondo’nun akıl hocalığı yapabileceğine inanıyor. Oyun görüşü yüksek olduğu söylenen ve pas yeteneği tartışmasız en büyük özelliği olan Rondo gibi oyuncularla oynamak, oyuncuların gelişim sezonu için oldukça faydalı olabilir.

Brandon Ingram’in doğru yerde topla buluşması, Randle ve Zubac gibi uzunların daha iyi pozisyonlar elde etmesi ve çaylak uzun Thomas Bryant gibi oyuncuların gelişmesine katkıda bulunmak için Rondo, kısa süreli alınabilecek en iyi top dağıtıcı olabilir.NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir