NBA Günlükleri

Anthony Davis; “Takas olmayacağım garanti edildi”

New Orleans Pelicans’ın süperstar yıldızı Anthony Davis, bu hafta katıldığı basketbol kampında gençlerle beraber antrenman yaptı. Davis, kamp sırasında ise bazı sorulara da cevap verdi.

Anthony Davis; “Çeşit çeşit sorularla karşı karşıya kalıyorum ama en çılgınca soru ise Boston’a gidip gitmememle alakalı olan soruydu.” dedi.

Ayrıca Davis bu sezonki takas dedikoularıyla ilgili olarak ise ‘Reddetmek zor.’ dedi.

Menajeri Thaddeus Foucher ve New Orleans Pelicans Genel Menajeri Dell Demps ile görüştüğünü ve takas olmayacağının garantisini aldığını belirten Davis, “Bunun bir iş olduğunu biliyorum ama Foucher veya Demps tarafından gelmeyen tekliflere önem vermiyorum. Bir tane dedikodu duyuyorum sonra bir tane daha sonra ortaya bir tane daha takas dedikodusu çıkartıyorlar. Bu dedikoduların doğru olmadığını öğrenince yazın geldiğini anlıyorum. Bu yüzden de bu dedikodulara dikkatimi vermiyorum.” dedi.

Takım ile ilgili yorumlarında ise; “Pelican olarak mutluyum. Burada mutluyum. İnsanların ne dediği umrumda değil. Ne yaptığımızı biliyorum. DeMarcus Cousins, Jrue Holiday ve Rajon Rondo gibi oyuncularla diğer takımlara karşı şansımız olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de diğer insanların ne söylediğiyle ilgilenmiyoruz.” dedi.

Bilindiği gibi New Orleans Pelicans son iki sezondur play-off’lara kalamıyor.Kaan Meriç
Editor in Chief at NBAGunlukleri Bleeding Green

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir