NBA Günlükleri

Patrick Beverley “takasımı ben istedim”

Önümüzdeki  sezon  Los  Angeles  Clippers  forması giyecek olan Patrick Beverley  eski  takımı  Houston  Rockets’dan  bizzat  kendi  takasını  istediğini  açıkladı.

Adrian  Wojnarowski’nin  podcastine  konuk olan  yıldız oyuncu şu sözleri söyledi;

” Ben istedim. Yeteneklerimi  daha  üst düzeyde  sergilemek  için  daha  büyük bir  fırsat  ve  şans istedim. Ve  Rockets’ın  beni  iyi değerlendirmesiyle  kendimi  geliştirerek başarıya  ulaştığım bir noktaya  geldiğim için şanslıydım.Beni  gerçekten  istedikleri  yere  atabilirlerdi,ama doğru  şeyi  yaptılar ve  bu yüzden  onlara  saygım çok  büyük.”

“James  de  (Harden) kariyerinde bir  noktada  altıncı adamlıktan MVP  performansı  gösterdiği  yere  geldi , çünkü  daha  fazlasını istedi.Bunu  onunla  karşılaştıracak değilim.Ama  bir noktada , bu yaşımdayken  değerlendirebileceğim  fırsatlardan  dolayı  ileride pişman  olmak  istemiyorum.”

NBA’nin  en iyi yıldırıcı savunmacılarından  biri olan  Patrick  Beverley, Houston Rockets  formasıyla  tüm kariyerinde  9.3 sayı,4.1 Ribaund , 3.4 asist ve 1.3 top  çalma ortalamalarıyla oynadı.

Haber: Volkan MetinNBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir