NBA Günlükleri

Patrick Beverley Clippers’ı Daha Cesur Bir Takım Yapmak İstiyor

Clippers guardı Patrick Beverley, Rockets forması giyerken parkede ortaya koyduğu inatçı ve sert oyununu Los Angeles’a taşımak istiyor.

Yeni takımıyla birlikte sahada daha saldırgan ve hedef odaklı oynaması gerektiğini belirten Beverley bu sayede çok fazla maç kazabileceklerini umuyor.

Adrian Wojnarowski’nin podcastinde konuşan Beverley, “Buradaki kültürü biraz değiştirmeye çalışıyorum, Los Angeles’ı düşünün ışıklar, kameralar bunların hepsi çok eğlenceli ama günün sonunda sizi kazandığınız ve kaybettiğiniz maçlarda şehri nasıl temsil ettiğinizle yargılarlar. Kendi kültürümü takıma adapte edebilirsem hem play-off yapabileceğimizi hem de play-off’lar da başarılı olabileceğimizi düşünüyorum”.

Geçiğimiz sezon 67 maçta 9.5 sayı 5.9 ribaund ve 4.2 asist ortalamaları yakalayan Patrick Beverley, bu yaz Lou Williams, Sam Dekker, Montrezl Harrell, gelecek yılın birinci tur ilk 3 sıra korumalı draft hakkı, DeAndre Liggins, Darrun Hilliard II, Kyle Wiltjer ve biraz nakit para ile birlilte Chris Paul karşılığında Clippers’a takas edilmişti.

Anıl Vatansever on InstagramAnıl Vatansever on Twitter
Anıl Vatansever
1996 doğumlu
İzmir'li
Fenerbahçe taraftarı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir