NBA Günlükleri

Damian Lillard, Carmelo Anthony’nin Portland iddaası hakkında konuştu

Portland Trail Blazers yıldızı Damian Lillard, takas söylentilerinin eksik olmadığı New York Knicks’in yıldızı Carmelo Anthony’e ulaştığında kendisine baskı yapmadığını, sadece kendisiyle ilgilendiklerini söylediğini açıkladı.

Bir radyo programına katilan Lillard, Carmelo’ya olan yaklaşımlarını şu şekilde anlattı :

”Pek şans deneme gibi bir durum değildi. Sadece kendisine ulaştım ve bizden gelen ilginin sadece ön ofisle sınırlı olmadığını bilmesini istedim. Eğer bir olasılık varsa, oyunculardan da kendisine bir ilgi olduğunu belirttim ve kafa karıştırmak istemedim. Sadece bizim tarafın ne düşündüğünü ilettim.”

Carmelo’nun Portland’a gelmek için kontratındaki takas vetosu maddesinden vazgeçip vazgeçmeyeceğini düşünme ihtimali üzerine de, Lillard şunu söyledi:

”Yapmayacağına dair bir şey hissetmedim. Burada kendisi için iyi bir duruma sahibiz. Ona  kendisinin takımımız için, takımın da kendisi için ne yapabileceğini düşündüğümü anlattım o kadar. Hiç öyle takas vetosu falan konuşma detaylarına girmedik. Onu yapıp yapmayacağı kendi kararıdır, ben sadece biraz konuşmuz olduğumuzdan emin olmak istedim.”NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir