NBA Günlükleri

Danny Ainge: Celtics olarak takım ve kadroyla ilgili değişiklik yapmayı düşünmüyoruz

Boston Celtics bu sezon yaz ligine 11 yeni oyuncuyla girdi ve bunun dışında ana kadrosunda da bayağı değişiklikler yaptı.

Bu değişiklikler içerisinde en önemlileri ise Gordon Hayward ve Kyrie Irving hamlesi olurken, Celtics kadrosundan Isaiah Thomas, Avery Bradley ve Jae Crowder’a da veda etmiş oldu.

Bu takas açıklamalarından sonra ise Danny Ainge ‘Bunca takas yaptıktan sonra bir kaç yıl hiçbir değişiklik yapmayı düşünmüyoruz, takımı tam kadroyla sağlıklı bir şekilde tutmaya ve bu duruma göre kulüp olarak oyuncu ve antrenör kontratlarındaki maaşları gelirlerimiz doğrultusunda ayarlamaya çalışacağız.’ açıklamalarında bulundu.

Boston Celtics bu yaz yaptığı köklü değişiklikleri ile Doğu Konferansı’nda NBA Şampiyonluğu için boy gösterebilecek bir takım yarattı.

Bununla ilgili ise Danny Ainge ‘Takımın sezon içerisinde nasıl oynayacağı ile ilgili heyecanlıyım, gerçekten heyecanlıyım ve ligdeki diğer takımlar için sorun yaratabilecek bir takım oluşturduk gibi gözüküyor.’ açıklamalarında bulundu.NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir