NBA Günlükleri

Eurobasket 2017’de Dördüncü Günün Sonuçları Günün Öne Çıkan Performansları ve Beşinci Günün Programı

Eurobasket 2017’nin Dördüncü gününde A ve B Gruplarında toplam 6 maç oynandı. İşte günün sonuçları, öne çıkan performansları ve yarının programı.

A Grubu

Fransa 115-79 İzlanda

Slovenya 78-72 Yunanistan

Finlandiya 90-87 Polonya (Normal süresi 62-62 sona erdi.Maç uzatmalar ile tamamlandı.

B Grubu

Gürcistan 81-88 Ukrayna

Litvanya 78-73 İtalya

Almanya 80-82 İsrail

Günün Öne Çıkan Performansları

Nando De Colo (Fransa) 16 Sayı, 4 Asist, 5 Top çalma

Edwin Jackson (Fransa) 14 Sayı, 4 Ribaund

Vincent Pourier (Fransa) 14 Sayı, 4 Ribaund, 3 Blok

Kevin Seraphin (Fransa) 14 Sayı, 4 Ribaund

Jon Steffanson (İzlanda) 23 Sayı, 7 Ribaund

Haukur Pallson (İzlanda) 10 Sayı , 4 Ribaund, 6 Asist

Kristofer Acox (İzlanda) 10 Sayı, 7 Ribaund

Luka Doncic (Slovenya) 25 Sayı, 5 Ribaund, 3 Asist

Goran Dragic (Slovenya) 20 Sayı, 4 Ribaund, 4 Asist

Georgios Printezis (Yunanistan) 10 Sayı, 10 Ribaund

Kostas Sloukas (Yunanistan) 18 Sayı, 6 Asist

Georgios Papagiannis (Yunanistan) 10 Sayı, 4 Ribaund, 3 Blok

Sasu Salin (Finlandiya) 10 Sayı, 5 Ribaund, 3 Asist

Petteri Koponen (Finlandiya) 21 Sayı, 4 Ribaund, 7 Asist

Lauri Markkanen (Finlandiya) 27 Sayı, 9 Ribaund

Erik Murphy (Finlandiya) 12 Sayı, 5 Ribaund, 3 Asist

Mateusz Ponitka (Polonya) 14 Sayı, 4 Ribaund , 4 Asist

Damien Kulig (Polonya) 12 Sayı, 7 Ribaund

A.J Slaughter (Polonya) 18 Sayı, 4 Ribaund, 4 Asist

Tomasz Gielo (Polonya) 11 Sayı, 6 Ribaund, 4 Asist

Tornike Shengelia (Gürcistan) 16 Sayı, 5 Ribaund, 7 Asist

Zaza Pachulia (Gürcistan) 17 Sayı, 5 Ribaund

Denys Lukashov (Ukrayna) 17 Sayı, 6 Ribaund, 11 Asist, 3 Top çalma

Artem Pustovyi (Ukrayna) 19 Sayı, 7 Ribaund, 3 Top çalma

Mantas Kalnietis (Litvanya) 12 Sayı, 4 Ribaund, 8 Asist

Jonas Valanciunas (Litvanya) 13 Sayı, 8 Ribaund

Dennis Schröder (Almanya) 20 Sayı, 7 Asist, 3 Top çalma

Daniel Theis (Almanya) 15 Sayı, 15 Ribaund, 3 Blok

Richard Howell (İsrail) 23 Sayı, 9 Ribaund, 3 Asist, 6 Top çalma

Omri Casspi (İsrail) 20 Sayı, 11 Ribaund

Gal Mekel (İsrail) 12 Sayı, 4 Asist

Guy Pinini (İsrail) 15 Sayı, 2 Ribaund (Maç kazandıran üçlüğü attı.)

Yarının Programı

C Grubu

15:00 Macaristan-Çek Cumhuriyeti

17:45 Karadağ-Hırvatistan

20:30 İspanya-Romanya

D Grubu

14:15 Letonya-Büyük Britanya

17:00 Belçika-Rusya

21:00 Sırbistan-Türkiye

 

 




Volkan Metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir