NBA Günlükleri

Eurobasket 2017’de Üçüncü Günün Sonuçları,Günün Öne Çıkan Performansları ve Dördüncü Günün Programı

Eurobasket 2017’de üçüncü gün geride kaldı. İşte günün sonuçları, günün öne çıkan performansları ve yarının fikstürü.

Günün Sonuçları

A Grubu

Polonya 91-61 İzlanda

Yunanistan 87-95 Fransa

Finlandiya 78-81 Slovenya

B Grubu

Gürcistan 57-67 Almanya

Ukrayna 66-78 İtalya

İsrail 73-88 Litvanya

C Grubu

Karadağ 72-48 Macaristan

Çek Cumhuriyeti 56-93 İspanya

Hırvatistan 74-58 Romanya

D Grubu

Letonya 92-64 Belçika

Rusya 75-72 Sırbistan

Büyük Britanya 70-84 Türkiye

Günün Öne Çıkan Performansları

Mateusz Ponitka (Polonya) 8 Sayı, 10 Ribaund

Adam Waczynski (Polonya) 15 Sayı, 6 Ribaund

Martin Herrmannsson (İzlanda) 14 Sayı, 4 Ribaund

Kostas Sloukas (Yunanistan) 15 Sayı, 5 Ribaund, 7 Asist

Thiannis Antetokounmpo (Yunanistan) 12 Sayı,  6 Ribaund

Joffrey Lauvergne (Fransa) 21 Sayı, 11 Ribaund

Nando De Colo (Fransa) 16 Sayı, 3 Ribaund

Georgios Printezis (Yunanistan) 22 Sayı, 3 Ribaund

Lauri Markkanen (Finlandiya) 24 Sayı, 7 Ribaund

Goran Dragic (Slovenya) 29 Sayı, 4 Ribaund, 5 Asist

Luka Doncic (Slovenya) 8 Sayı, 8 Ribaund

Anthony Randolph (Slovenya) 10 Sayı, 7 Ribaund

Zaza Pachulia (Gürcistan) 14 Sayı, 8 Ribaund

Tornike Shengelia (Gürcistan) 12 Sayı, 6 Ribaund

Dennis Schroder (Almanya) 23 Sayı, 3 Ribaund

Artem Pustovyi (Ukrayna) 21 Sayı

Marco Bellinelli (İtalya) 21 Sayı, 2 Asist

Omri Casspi (İsrail) 15 Sayı, 5 Ribaund, 2 Asist

Richard Howell (İsrail) 20 Sayı, 4 Ribaund

Gal Mekel (İsrail) 18 Sayı, 4 Asist

Jonas Valanciunas (Litvanya) 11 Sayı, 10 Ribaund

Mindaugas Kuzminskas (Litvanya) 16 Sayı, 5 Ribaund, 4 Asist

Edgaras Ulanovas (Litvanya) 18 Sayı, 4 Ribaund

Nikola Vucevic (Karadağ) 13 Sayı, 7 Ribaund

Boban Dubjlevic (Karadağ) 13 Sayı, 9 Ribaund

David Vojvoda (Macaristan) 20 Sayı, 4 Ribaund

Tomas Satoransky (Çek Cumhuriyeti) 8 Sayı, 5 Ribaund, 5 Asist

Ricky Rubio (İspanya) 17 Sayı, 5 Asist

Pau Gasol (İspanya) 26 Sayı, 8 Ribaund

Willy Hernangomez (İspanya) 9 Sayı, 10 Ribaund

Dario Saric (Hırvatistan) 11 Sayı, 10 Ribaund

Bojan Bogdanovic (Hırvatistan) 21 Sayı, 6 Ribaund

Vlad Moldeveanu (Romanya) 14 Sayı, 6 Ribaund

Janis Timma (Letonya) 27 Sayı, 7 Ribaund

Janil Stelnieks (Letonya) 9 Sayı, 13 Asist

Kristaps Porzingis (Letonya) 27 Sayı, 6 Ribaund

Dairis Bertans (Letonya) 10 Sayı, 5 Ribaund, 4 Asist

Axel Hervelle (Belçika) 12 Sayı, 3 Asist

Alexey Shved (Rusya) 22 Sayı, 4 Asist

Nikita Kurbanov (Rusya) 11 Sayı, 7 Ribaund

Timofey Mozgov (Rusya) 11 Sayı, 8 Ribaund

Bogdan Bogdanovic (Sırbistan) 19 Sayı, 4 Asist

Boban Marjanovic (Sırbistan) 19 Sayı, 6 Ribaund

Gabriel Olaseni (Büyük Britanya) 15 Sayı,14 Ribaund

Cedi Osman (Türkiye) 11 Sayı,7 Ribaund, 4 Asist

Semih Erden (Türkiye) 19 Sayı, 5 Ribaund

Melih Mahmutoğlu (Türkiye) 24 Sayı, 6 Asist

Furkan Korkmaz 11 Sayı, 3 Asist



Yarının Programı

A Grubu

13:45 Fransa-İzlanda

16:30 Slovenya-Yunanistan

20:00 Finlandiya-Polonya

B Grubu

15:45 Gürcistan-Ukrayna

18:30 Litvanya-İtalya

21:30 Almanya-İsrail



Volkan Metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir