NBA Günlükleri

Kevin Durant’ten Pişmanlık Açıklamaları

Kevin Durant Twitter’da yapmış olduğu açıklamalarla son günlerin gündemine oturmayı başardı. Twitter hesabından eski takımı OKC Thunder ve eski koçu Billy Donovan hakkında yorumlarda bulunan Durant bu tweetleri ikinci (fake) bir hesaptan attığını sanıyordu. Hatasının farkına varan Durant daha sonra bu tweetleri sildi.

Yaşanan bu hadisenin ardından Kevin Durant hem özel hem de toplu olarak özür diledi. 2013-14 sezonunda OKC Thunder’da MVP’lik yaşayan süper star Oklahoma City’i sevdiğini ve organizasyona asla zarar vermek istemediğini söyledi.

“Çok ileri gittim. Billy Donovan ve Thunder’ı etkilemiş olduğumu bilmek beni gerçekten üzüyor. O insanları seviyorum ve onları hiçbir zaman incitmek istemiyorum.”

“Tamamen bir aptal gibi davrandım, bunu kabul ediyorum ve geride bırakmak istiyorum. Bu durumun beni, herkesin düşündüğünden daha çok etkiledi. Herkes bana rahatlamamı ve kendime gelmemi söylüyordu fakat kendim için her şeyden daha çok üzgündüm. Sorun hak ettiğim için insanların benim hakkımda konuşması değil. Bu kadar ileri gitmeme izin verdiğim için kendi adıma üzülüyorum, ne dediğimi anlıyor musunuz? Başta bu benim için bir şakaydı, daha sonra bütün yaz bunu yapmaya başladım. Ve daha da ileri gittim, daha da ileri gittim… İki gündür ne uyuyorum ne de yemek yiyorum. Başka birini bu olaya dahil ettiğim için kendime çok kızgınım.”

Durant bu olayın ardından eski koçu Billy Donovan’a hemen bir özür gönderdi.

“Bu benim farklı bir trash talk yapma şeklim ve dediğim gibi fazla ileri gittim. Billy Donovan ve Thunder organizasyonu hakkında konuşmuş olmaktan pişmanlık duyuyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum çünkü söylediklerimle kimseyi etkilemek istemiyorum.”

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir