NBA Günlükleri

Paul Pierce, Ray Allen İle Barışmak İstiyor

Paul Pierce Instagram’dan yaptığı paylaşımla Kevin Garnett, Rajon Rondo ve Ray Allen’a barışma çağrısında bulundu. Pierce, Boston Celtics oyuncuları olarak aralarında kırılamaz bir bağ bulunduğunu söyledi.


“Ekibi toplama zamanı. Ne olursa olsun aramızda hiçbir zaman kırılamayacak bir bağ oluştu #birzamanlarcelticherzamanceltic”

İkili bu pozu Şanghay’daki Super Penguin Basketball Ünlüler Maçı’nda verdi.

ESPN’in haberine göre Allen ve Pierce buluşmalarında ailelerinden, Irma Kasırgasından ve bu gibi farklı konulardan konuşmuşlar. Daha sonrasında yapılan röportajda ise Ray Allen eski takım arkadaşlarıyla arasında olan bağ hakkında açıklamalarda bulundu.

“Onlar hakkında hiçbir zaman negatif bir şey söylemedim. Ben ayrıldığımdan beri beş ya da altı sene oldu fakat sanki bir ya da iki sene önceymiş gibi görünüyor. Ayrıldığımda serbest oyuncuydum. İnsanların senin hakkında kötü şeyler söylediğini duymak çok üzücü. Çünkü kazandığınız zaman birbirinizi seviyorsunuz, aileleriniz her zaman bir arada oluyor. Birlikte kazandığınız zaman daima bu bağı paylaşıyorsunuz. Bana göre bu hiçbir zaman değişmedi.”Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir