NBA Günlükleri

2018 NBA London Game biletleri satışa çıkıyor

NBA hayranları Furkan Korkmaz’lı Philadelphia 76ers ve Boston Celtics arasında gerçekleşecek maçın 18 Ekim’deki ön satış kaydı için NBA.com/London adresini ziyaret edebilir

NBA; Türkiye’den genç yıldız Furkan Korkmaz’ı kadrosuna katan Philadelphia 76ers ve Boston Celtics arasında yapılacak 2018 NBA Londra Maçı için biletlerin, 20 Ekim Cuma günü saat 11:00’da -TSİ – o2.co.uk/nba2018 adresi üzerinden satışa çıkacağını duyurdu. 11 Ocak 2018 Perşembe günü The O2’de oynanacak maç Londra’da oynanacak sekizinci normal sezon NBA maçı niteliğinde olacak.

Biletlerini erkenden almak isteyen NBA hayranları, genel satış öncesi, 18 Ekim Çarşamba günü saat 11:00’da -TSİ- yapılacak ön satış ile NBA.com/London adresine bilgilerini kaydedebiliyor.

Philadelphia 76ers; 2016 ve 2017’nin Çaylak 1. Takım Üyeleri Joel Embiid (Kamerun) ve Dario Šarić (Hırvatistan)’in yanı sıra, 2016 ve 2017’nin draft 1. seçimi Ben Simmons (Avustralya) ve Markelle Fultz (ABD) ile sahaya çıkacak.

Boston Celtics’e dört kez NBA All-Star’ı seçilmiş ve 2016 NBA Şampiyonu Kyrie Irving (ABD), 2017 NBA All-Star’ı Gordon Hayward (ABD) ve dört kez NBA All-Star’ı seçilen ribauntlarda geçen sezon takıma liderlik eden Al Horford (Dominik Cumhuriyeti) liderlik edecek.

Karşılaşma, Celtics’in 2007 yılında Minnesota Timberwolves’a karşı sezon öncesi yaptığı maçtan sonra başkentteki ikinci maçı olacak. 76Ers 2013 yılında Oklahoma City Thunders’a karşı Manchester’da oynadığı sezon öncesi maçtan sonra İngiltere’deki ikinci, Londra’daki ilk maçına çıkacak.

2018 NBA Londra Maçı Cisco, Gatorade, Marriott Rewards, Müller, Nike, SAP ve Tissot gibi birinci sınıf partnerler tarafından desteklenecek.

İngiltere’deki hayranlar, NBA.com/UK adresinden, ligin İngiltere’deki resmi çevrimiçi adresinden ve Facebook (NBA UK) ve Twitter (@NBAUK) üzerinden daha fazla bilgi alabilirler. NBA hayranları aynı zamanda en yeni Celtics ve 76ers ürünlerini NBAStore.euadresinden temin edebilirler. 2018 NBA Londra Maçı NBA’nin İngiltere’deki resmi yayın ortağı olan BT Sport kanalından canlı olarak yayınlanacak.Mutlu NAZLI on FacebookMutlu NAZLI on InstagramMutlu NAZLI on Twitter
Mutlu NAZLI
Genel Yayın Yönetmeni at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir