NBA Günlükleri

Russell Westbrook: “Bulunduğum yeri seviyorum.”

Russell Westbrook önümüzdeki 6 sezon için Oklahoma City Thunder ile 233 milyon dolarlık bir sözleşemeye imza attı. Westbrook bu imzayı yaz aylarının başında da atabilirdi fakat MVP, imzayı atmak için hazırlık kampının başlamasını beklemeyi tercih etti.

“Bulunduğum yeri seviyorum.”

Westbrook hakkında çıkan LA Lakers dedikoduları ve diğer dikkat dağıtıcı konulara da cevap verdi.

“Endişeli değildim. Görüyorsunuz, size söylemeye çalıştığım şey de bu. Aslında endişelenmiyordum. Sadece evde olmaya ve zamanımı geçirmeye odaklanıyordum.”

“Odak noktam asla değişmedi. Sizinle konuşmadığım için kendi kendinize tahminler üretiyordunuz ama aslında benim odak noktam asla değişmedi. Biliyorsunuz ki ailemle vakit geçirmek benim için en önemli olan şey ve ben de buna odaklandım. Basketbola odaklanma zamanı geldiği zaman da basketbola odaklanacağım. İşte bu kadar.”

Westbrook aynı zamanda OKC Thunder’ın yapmış olduğu  Paul George ve Carmelo Anthony hamleleri hakkında da yorumda bulundu.

“Açıkça görülüyor ki takımımızı geliştirmek için hamleler yaptılar. Yüksek seviyede şampiyonluk için oynayabilmek her sene yapmak istediğim bir şey ve bu hamleler de bunu kanıtladı.”

 Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir