NBA Günlükleri

Spurs, LaMarcus Aldridge’ı gözden çıkartmış

Batı Konferansı ekiplerinden San Antonio Spurs, sezon başlamadan forvet oyuncusu LaMarcus Aldridge ile 3 senelik anlaşmaya imza atmıştı.

Sezon içerisinde bir türlü istediği gibi oynayamadığını ifade eden Aldridge, takımın kendisini takaslama görüşüne açık olduğu öğrenildi. Koç Gregg Popovich, geçtiğimiz günlerde LaMarcus’u değiştirmek istediği için üzgün olduğunu ifade etti.

San Antonio, yaz döneminde Kyrie Irving’in pelinde olduğunu ve bu hedef uğruna LaMarcus Aldridge’ı takas etmek istediği öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adrian Wojnarowski; “Spurs, Aldridge’ı takaslama konusunda konuşmalar yaptı ve oyuncu da bu duruma onay vermişti.” dedi.

Takımın şütörü Danny Green ise; “LaMarcus şu an daha iyi gözüküyor. Kendi gibi oynuyor, evindeymiş gibi duruyor. Formu gayet iyi ve iyi de basketbol oynuyor dedi.

Geçtiğimiz günlerde alınan bilgilere göre koç Gregg Popovich ve LaMarcus Aldridge, aralarındaki sorunları çözmüş ve oyuncunun daha rahat edeceği oyun planları üzerine görüşlerini bildirdiler.Kaan Meriç
Bleeding Green

kaaanmeric@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir