NBA Günlükleri

Isaiah Thomas Aralığın 2. haftası parkelere dönebilir

Cleveland ve Boston arasında yapılan takas sonrasında Cavaliers, Celtics’in yıldızı Isaiah Thomas’ı elde etti. Fakat takas sonrası Thomas’ın ciddi derecede sakat olduğu öğrenildi, az daha takas iptali için Cavaliers ekibi görüşme ayarlayacaktı fakat Cleveland Takım Başkanı Dan Gilbert takası onayladı ve Irvıng-Thomas takası gerçekleşti. Cleveland cephesinde şimdi ise ligin başından beri yıldız oyun kurucu Thomas’ın ne zaman döneceğiyle ilgili bir telaş vardı. Önce Ocak ayında kesin dönüş yapacak denildi fakat şu anda gelen güncellemeyle en az 2-3 hafta erken döneceği belirtildi yani Aralık ayının 2. haftası çok özlediği parkelere dönmesi bekleniyor.

Gelen güncellemelerde ise Isaiah Thomas’ın 3’e 3 antrenmanlara çoktan başladığı ve maç öncesi takım idmanlarında takım ile antrenman yaptığı haberleri geldi.

Yıldız oyuncu bildiğimiz üzere geçen yıl 28.9 sayı ortalamasıyla ve muhteşem koç kadrosuyla Boston Celtics’i Playoff’a kadar taşımıştı fakat Cavaliers ile yağılan Konferans Finali’nde kötü bir sakatlık geçirmişti ve Boston, Cavaliers tarafından 4-1 seride malup gelen taraf olmuştu.

Isaiah Thomas’ın dönüşüyle performansının ne olacağı ise medya tarafından merak konusu oldu.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir