NBA Günlükleri

Patrick Beverley Eve Gönderildi!

Los Angeles Clippers’ın oyun kurucusu Patrick Beverley’nin sağ dizinden yaşadığı sakatlık nedeniyle en az iki maç kaçıracağı açıklandı.

Üç maçlık deplasman turnesinin ilk maçında San Antonio Spurs karşısına çıkan Clippers’ta Beverley, 30 dakika sahada kalıp 6 sayı, 3 ribaund ve 3 asistlik katkı verebilmişti. Bugün yapılan açıklamada 29 yaşındaki oyuncunun Los Angeles’a gönderildiği ve kalan iki deplasman maçını kaçıracağı açıklandı.

Savunmasıyla ön plana çıkan Patrick Beverley, geçtiğimiz sezon Houston Rockets forması ile sezonu 9.5 sayı, 5.9 ribaund, 4.2 asist, 1.5 top çalma istatistikleriyle bitirmiş ve en iyi savunma takımına seçilme başarısı göstermişti.

Milos Teodosic de sezon başında geçirdiği ağır sakatlık nedeniyle henüz sahalara dönebilmiş durumda değil. Patrick Beverley’nin de en az iki maç kaçıracak olması Clippers cephesinde Austin Rivers ve Lou Williams’a daha çok iş düşmesi anlamına geliyor. Ayrıca çaylak gardlar Jawun Evans ve Sindarius Thornwell için de kendilerini gösterme fırsatı doğabilir.Onur Özdemir
Marmara Üniversitesi Ekonometri. Phoenix Suns tutkunu.
umutonurozdemir@gmail.com
Instagram:@onuurozdemirr
Facebook: onur.ozdemir.73

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir