NBA Günlükleri

Paul George Sözleşmesinin Sonu Hakkında ; “ Gelecek yok “

“  Gelecek yok, Ben şu ana odaklanıyorum. Şu anda benim için geleceğin önemi  yok  çünkü henüz bugün yaşanmaya devam ediyor. Her şey olabilir,  yarın ne olacağı hakkında düşünmüyorum.  Şu an yaptığım iş ile meşgulüm ve bulunduğum pozisyona odaklanmak istiyorum, Yarın için o gün geldiğinde düşünmeyi tercih ederim.”   Açıklamasında bulunan Paul George’un 2013 yılında Indiana Pacers takımı ile imzalamış olduğu 5 yıllık sözleşmesi sezon sonunda bitmekte.

Sezon sonunda serbest kalacak oyuncu, kendisi ile ilgilenen takımlar için de herhangi görüşmede bulunmadığını ve her şeyin mümkün olabileceğini Thunder ekibinde de kariyerine devam edebileceğinin mesajını Verdi. Oklahoma City Thunder,  Paul George talep etmesi halinde özellikle Carmelo Anthony  takımda kalmak isterse henüz yüksek bedelli bir kontrat teklif edebilecek  finansal güce sahip görünmüyor.

Bu sezon 21.8 sayı ve 6.2 rebound ortalaması ile oynayan Paul George, yaz transfer döneminde Indiana Pacers’dan Oklahoma City’e  Victor Oladipo ve Domantas Sabonis karşılığında takas olmuştu.

 

Koralp Selçuk on EmailKoralp Selçuk on FacebookKoralp Selçuk on InstagramKoralp Selçuk on Twitter
Koralp Selçuk
Jack of all trades, master of none.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir