NBA Günlükleri

Under Armour, Curry 4 ile oyunun kurallarını yeniden yazıyor

Global performans spor giyim ve aksesuar markası Under Armour’ın fark yaratan ayakkabısı UA Curry 4, daha fazla konfor ve daha fazla kontrol için tasarlandı

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour’ın dünyaca ünlü NBA yıldızı Stephen Curry ile başlattığı başarılı iş birliği devam ediyor.

Bu iş birliği kapsamında beğeniye sunulan yeni basketbol ayakkabısı UA Curry 4, “daha fazlasını arayanlar” için daha fazla konfor, daha fazla kontrol ve daha sağlam adımlar sağlıyor.

All-star oyun kurucu Stephen Curry’nin adını taşıyan UA Curry 4’ün örgü iç kılıfı güçlendirilmiş bir performans hissi sunuyor. UA Curry 4’ün örgü iç kılıfa bağlı mikrofiber sentetik çeyrek paneli ideal bir denge desteği veriyor. Tasarımda yer alan dinamik dikişler, örgü kılıf ve sentetik çeyrek panele herhangi bir dikiş eklemeden birleştiriliyor. UA Curry 4’nin çapraz merkezli tutuş modeli ön ayak-topuk tutuşunu optimize ederek tüm sahalarda mükemmel bir performans sağlıyor.

Stephen Curry’nin 2017-2018 sezonunda yeni rekorlar kırmasına yardım edecek Under Armour Curry 4, 11 Kasım’dan itibaren Under Armour mağazalarında yerini alıyor.

Mutlu NAZLI on FacebookMutlu NAZLI on InstagramMutlu NAZLI on Twitter
Mutlu NAZLI
Genel Yayın Yönetmeni at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir