NBA Günlükleri

LA Lakers’tan Takım Toplantısı

Los Angeles Lakers üst üste aldığı dört mağlubiyet sonrası Los Angeles Clippers karşılaşması öncesi takım toplantısı yaptı.

Koç Luke Walton toplantı hakkında, “Uzun bir görüşme oldu, birçok şey hakkında konuştuk. Neleri konuşacağımıza dair elimizde bir plan yoktu. Toplantımızın farklı konulara da gitti ve her şey açıktı.” açıklamasında bulundu.

“Gelişmemiz ve daha iyiye gitmemiz için yaratıcı ve ekibimizi bir araya getiren bir yöntemdi.”

Brandon Ingram da toplantı hakkında “Bazı şeylere düzelterek neleri daha iyi yapabileceğimizi, birbirimizi ve kendimizi nasıl daha değerli hala getireceğimizi, oyun için nasıl daha iyi hissedebileceğimizi konuştuk. ”yorumunda bulundu.

Takımın genç yıldızlarında Kyle Kuzma da takım toplantılarının her seviyede yapıldığını söyledi.

“Oldukça samimi bir konuşma oldu. Hepimiz aynı sayfada olmaya çalışıyoruz. Bu bütün seviyelerde olur, herhangi bir farkı yok. Her takımın problemleri vardır, şampiyonluk seviyesindeki takımların bile. Toplantılar her zaman iyidir. Tabii ki takımdaki herkes nasıl hissettiğini söyledi.”

LA Lakers’ın önümüzdeki yaz için cap space’de boşluk açarak takıma iki süper star katmak istediği biliniyor. Yani bu durum takımdaki bazı genç oyuncuların Lakers ile devam edemeyeceğini gösteriyor. Bu konu hakkında da takımın veteran oyuncularında Bogut herkesin bu durumdan haberi olduğunu söyledi.

“Herkes önümüzdeki sezon salary cap ile olan durumu biliyor. Bu konunun dikkatimizi dağıtmasına izin veremeyiz. Bu, ligin bir parçası, takım yöneticileri ve koçlar bu kararı verirler. Eğer bu durum sizin dikkatinizi dağıtıyor ise bütün kariyeriniz bu şekilde geçer. Bu, ligin doğası…”

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir