NBA Günlükleri

LaMelo ve LiAngelo, Avrupa’da Birçok Takıma Önerildi!

Lonzo Ball’un kardeşleri LaMelo Ball ve LiAngelo Ball’un KK Lietkabelis’e önerilmeleri sonrasında, menajerlerinin birçok takıma attığı mail ortaya çıktı!

KK Lietkabelis’e atılan mailin aynısını Vischy-Clermont isimli Fransa 2. Ligi takımına atan Harrison Gaines’in attığı mailde LaMelo ve LiAngelo’nun takımlarına alınmaları halinde, takımlarının ünleneceğini yazması, birçok kişice dalga konusu oldu.

Mailde yazanlar şunlar: “Gelo ve Melo Ball (Lonzo’nun kardeşleri)

Merhaba, belki biliyorsunuzdur, Lakers’tan Lonzo Ball’u da temsil ediyoruz. Onun iki kardeşi Gelo ve Melo, Amerika dışında basketbol oynayarak profesyonel olmak istiyorlar. Para çok da önemli değil, iki kardeşin bir arada oynaması asıl önemli olan faktör. Ayrıca ikilinin organizasyonunuzu dikkat çekici bir hale getireceğini de söylemeliyim. İlginiz varsa bana ulaşın.

İki oyuncunun da abileri Lonzo gibi UCLA forması giymesi beklenirken, babaları LaVar’ın bu atılımı yapması, iki oyuncunun da profesyonel olup daha fazla tecrübe kazanmaları açısından yapılmış bir hamle gibi duruyor ancak, NBA’de daha yüksek sıralarda seçilmek için, Amerika’dan uzaklaşmaları ne kadar doğru bir tercih olur tartışılır tabii.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir