NBA Günlükleri

OKC Thunder’dan Mağlubiyet Sonrası Açıklamalar

Bir türlü istediği formu yakalamayı başaramayan Oklahoma City Thunder, dün gece Charlotte Hornets’e 116-103 mağlup oldu ve 26 maçta 14.mağlubiyetini aldı.

Maçın ardından Paul George olmak istedikleri yerin burası olmadığını söyledi.

“Sahip olduğumuz yeteneklere bakacak olursak olmak istediğimiz yer burası değil. Fakat geleceğimiz ve yapabileceklerimiz konusunda iyimser kalacağız. Panik modunda değiliz fakat daha iyi oynamaya başlamamız gerekiyor.”

OKC Thunder 3.çeyrekte Hornets’in 40 sayı atmasına izin verirken 22 sayıda kaldı. Buna rağmen OKC Thunder koçu Billy Donovan maç genelinde takımın performansından memnun olduğunu söyledi.

“Bu çılgınca gelebilir fakat takımın bu gece hücumu oynayış şekli beni gerçekten ama gerçekten heyecanlandırdı. Bu gece çok iyi şutlar yarattığımızı düşünüyorum. Bu şutları iyi atmadık ama topu çevirme açısından oyuncularımızın yapmaya çalıştıkları şeyler bizim onlardan istediğimiz şeylerdi. Buna 48 dakika boyunca bağlı kaldılar. Bu beni gerçekten heyecanlandırdı.”

“İnsanların oyunculara veya takıma bakarak iyi bir takım olmanın gerektirdiği bütün dinamikleri bilmeden tahmin yaptıklarını düşünüyorum. Oyuncularımız gerçekten önemli fedakârlıklar yaptı ve güzel bir ilişki kurdular. Çok çalışıyorlar ve sahada birbirlerini tanımak için çabalıyorlar.”

 

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir