NBA Günlükleri

Celtics Anonsörü Gorman; “Isaiah’tan Yorulmuştum.”

Boston Celtics’in takım anonsörü Mike Gorman, Isaiah Thomas hakkında The Sports Hub radyosunda yayınlanan Toucher and Rich Show programına konuştu. Gorman, sesinin eski Celtics oyun kurucusundan dolayı yıprandığını belirtti .

Gorman ; “ Dürüst olmam gerekirse, bir tür Isaiah yorgunluğum var. Bizimle geçirdiği zaman boyunca muhteşem bir oyuncuydı, son yıllarda kimse ile kıyaslayamayız.  Danny Ainge ile tekrar konuşup konuşmayacakları ile ilgilenmiyorum gerçekten. Harika bir 2 yıl geçirdi, bu performansına en ufak bir leke sürülemez.  Geçtiğimiz yıl özellikle son çeyreklerde kimsenin karşılaşmak istemeyeceği durdurulmaz bir oyuncuydu.” Açıklamalarında bulundu.

Celtics’te geçirmiş olduğu başarılı sezon sonrasında Thomas, yaz aylarının ana gündemlerinden bir tanesi olan Kyrie irving ile takası sonrasında Cleveland takımına katıldı. Thomas bu takasın gerçekleşmesi ve Celtics takımından ayrılmış olması hakkında hoşnutsuzluğunu bir çok defa dile getirmişti.

Mike Gorman, bu başarılı sezonda ismini bir çok defa seslendirdiği bir ismin takımdan ayrılması hakkında yorumunu, Thomas’ın başarılı performansı ile birlikte sürekli ismini anons etmekten yorulduğunu ifade ederek esprili bir şekilde yanıtladı.

Koralp Selçuk on EmailKoralp Selçuk on FacebookKoralp Selçuk on InstagramKoralp Selçuk on Twitter
Koralp Selçuk
Jack of all trades, master of none.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir