NBA Günlükleri

David Fizdale, Luke Walton yerine Lakers koçu olabilir

ESPN’den Brian Windhorst katıldığı The Rich Eisen Show programında Lakers hakkında konuştu. Takım yöneticileri ile irtibat halinde de olduğunu iddialarına ekleyen Brian, Luke Walton’un Lakers başantrenörü olarak görevinin fazla uzun sürmeyeceğini düşünüyor.

Slam’den Ryan Nelson’un  ortaya attığı ” Lavar Ball’a güvenmeyebilirsiniz ama söyledikleri aslı olmayan sözler değil, Lakers camiası Luke Walton ismini desteklemiyor.” açıklamasını destekleyen  Windhorst,  takım yöneticilerinin bu fikre sıcak baktığını ve bu durumun olası gelecekteki koçlarının  kim olabileceğine bağlı da değişeceğini ifade etti. Hatta Takım yöneticilerinin eski Memphis Grizzlies koçu David Fizdale’in takımın başına geçme ihtimali karşısında Luke Walton görevine son verilmesine sıcak baktıkları iddiasında bulundu.  Spekülasyonlar hakkında Brian Windhorst gerçekleşmeyebileceğini dipnot olarak  düşüyor fakat geçtiğimiz hafta Lavar Ball’ın  takım oyuncularının Luke Walton için oynamak istemediklerini söylemesi üzerine henüz oyunculardan bir red yanıtı gelmedi.

Babasının yorumları hakkında soru sorulan Lonzo Ball, babasının fikirlerini açıklamak isteyeceğini ve bu konu ile bir sorunun olmadığını belirten açıklamalarda bulunmuştu.

Yaz dönemi draft seçimlerine güvenerek sezonda daha iyi bir başlangıç planlayan Lakers, şu an ligte oynadığı 42 maçta yalnızca 14 galibiyet alabildi.

Koralp Selçuk on EmailKoralp Selçuk on FacebookKoralp Selçuk on InstagramKoralp Selçuk on Twitter
Koralp Selçuk
Jack of all trades, master of none.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir