NBA Günlükleri

DeMarcus Cousins’ın Geleceği

Bu sezon sonunda serbest kalacak olan LeBron James, Paul George ve DeMarcus Cousins’ın verecekleri kararları herkes tarafından merak ediliyor. Bu üç isimden şu anda oynadığı takımda kalması en muhtemel oyuncu olarak ise DeMarcus Cousins gösteriliyor.

ESPN’den Marc Stein podcast’inde Cousins için diğer adayların Dallas Mavericks ve LA Lakers olduğunu fakat Pelicans ile tekrar imzalamasının en muhtemel senaryo olduğunu söyledi.

“Cousins, kendisi New Orleans’ta kalmak istemediği sürece ligdeki birçok takım onun Pelicans ile tekrar anlaşacağını söylüyor. Pelicans burada açık ara favori. Diğer adı geçen takımlar ise Mavericks ve Lakers.”

“Lakers için onların başka hedefleri de var. Onların listesinde Cousins, kesinlikle LeBron James ve Paul George’un arkasında kalıyor. Fakat Dallas’ın Cousins’ın peşinden gitmesi tam Mark Cuban’ın yapacağı bir hamle. Ben Dallas’ta yaşıyorum ve burada insanlar Dallas’ın Cousins’ı şehre getirmesini umut ediyor. Dallas, Pelicans maksimum kontratı Cousins’ın önüne koyduğu zaman onu New Orleans’tan ayrılmaya ikna edebilecek mi?”

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir