NBA Günlükleri

‘Neden bu kadar delirdiklerini bilmiyorum’

Bildiğiniz gibi sezon başında Celtics’ten Cleveland’a takas olan Isaiah Thomas, Portland maçı ile sahalara dönmüş, hemen sonrasındaki Boston maçında dinlendirildiği için oynayamamıştı. Boston ise Isaiah Thomas ile ilgili bir video hazırlamış, fakat Thomas bu videonun şu an için yayınlanmasını istememişti. Buna karşılık Boston kanadı videonun bir dahaki buluşma tarihi olan 11 Şubat’ta yayınlayacağını açıkladı. Fakat 11 Şubat tarihinin başka bir özelliği daha var. Aynı gün Paul Pierce’ın forması emekli edilecek.

Tarihlerin çakışması üzerine Pierce ‘Açıkçası o gece benim gecem ve spot ışıklarını paylaşmak istemiyorum’ diyerek tepkisini açıkça ortaya koydu.

Nbcsports’a konuşan Thomas ise ‘O gece tabiki Pierce’ın gecesi. Zaten video bütün gece sürmeyecek. Ben sadece ailemin de orada olup seyretmesini istiyorum. Bu şehrin bana ne kadar çok sevgi beslediğini ailemin de görmesini istiyorum. Paul Pierce’tan bir şey almayacağım. 15 yıl burda oynamış, istesem de alamam. Niye bu kadar delirdiklerini anlamıyorum’ şeklinde konuştu.

Bu konuda Boston nasıl bir çözüm bulacak göreceğiz.

Kaynak: nbcsports.com

Volkan Parlayan on EmailVolkan Parlayan on FacebookVolkan Parlayan on Twitter
Volkan Parlayan
Haber Yazarı at NBA Günlükleri
Fast Break ve Fanatik Basket Jenerasyonundan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir