NBA Günlükleri

“Aldığımız Kişileri Beğendim”

Cleveland’ın 6 oyuncuyu takasla gönderip 4 oyuncuyu aldıktan bir gün sonra LeBron James, takımın yaptığı hamleleri beğendiğini ve yeni takım arkadaşları ile çalışmaya hazır olduğunu dile getirdi.

“Sanırım daha genç ve daha atletik bir takım olduk, ayrıca bir kaç şutörde ekledik takıma. Bu yüzden nasıl olacağını göreceğiz. Aldığımız kişileri beğendim.”

Cleveland Cavaliers, Los Angeles Lakers’tan takas ile Jordan Clarkson ve Larry Nance Jr’ı, Utah Jazz’den Rodney Hood’u, Sacramento Kings’ten ise George Hill’i takımına kattı.

LeBron ise sözlerine şu şekilde devam etti:

” Yeni oyuncularımızı takıma en hızlı şekilde ısındırmak benim işim. Biliyorum ki koç ve koç ekibi de aynı şeyi yapacak, fakat burada ne başarmak istediğimizi göstermek benim işim. Onları burada karşılamak için sabırsızlanıyorum. Takıma kattığımız 4 kişide akıllı oyuncular, bu eğlenceli olmalı.”

LeBron James ayrıca eski takım arkadaşlarına da yeni takımlarında başarılar diledi.

“Takım arkadaşını kaybetmek her zaman zordur. Takas zamanı her zaman herkes için zor zamanlardır. Keşke daha iyi olabilseydik. Takımdan ayrılan 6 kişiye de en iyisini diliyorum.” 

Berkcan Tokyay on EmailBerkcan Tokyay on InstagramBerkcan Tokyay on Twitter
Berkcan Tokyay
Celal Bayar Üniversitesi-İngiliz Dili Ve Edebiyatı
İzmir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir