NBA Günlükleri

‘Lakers Soyunma Odasında LeBron James Konuşuluyor’

Geçtiğimiz günlerde Philly’de bilboardlara LeBron James hakkında afişler asılmıştı. Bunun üzerine de Cleveland’ta da maçtan sonra Philly’ye karşılık veren afişleri görmüştük.

Dün itibarı ile de afiş yarışına Los Angeles da katıldı. Gelecek yaz LeBron’un en çok adının geçtiği takımlardan biri olan Lakers’ın taraftarları LeBron James için caddeleri afişler ile süslediler. Hatta daha da ileri giderek Lakers’ın emekli edilen formalarının yanına LeBron James’in adını eklediler. Bu gelişmelerin, ilgili takım oyuncularını nasıl etkilediği bilinmez tabi ama taze Cleveland’lı eski Lakers’lı Jordan Clarkson konu ile ilgili ilginç açıklamalar yaptı.

’Yönetim veya koçlar için bir şey söyleyemem ama soyunma odasında LeBron’un takıma katılma durumu konuşuluyor. Belki de konuşulan tek konu Burdur.’

Özellikle son takas hamleleri ile bu yaz 2 süper yıldıza maximum kontrat verebilecek boşluk yaratan Lakers’ın, takas döneminde yapacağı hamleler şimdiden merak konusu oldu. LeBron James’in kararını takım başarısı ve Cleveland yönetiminin gelecek adına atacağı adımlar etkili olacak. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak: cleveland.com

Volkan Parlayan on EmailVolkan Parlayan on FacebookVolkan Parlayan on Twitter
Volkan Parlayan
Haber Yazarı at NBA Günlükleri
Fast Break ve Fanatik Basket Jenerasyonundan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir