NBA Günlükleri

Booker: “Bu, Playofflarda Oynamadığım Son Sezondu.”

Phoenix Suns bu sezonu NBA’in en kötü derecesiyle(21-61) bitirirken Devin Booker, artık kaybetmekten ve playofflarda oynayamamaktan bıktığını söyledi.

Booker bu sezonun playoffları evinden izleyeceği son sezon olduğunu söyledi.

“Playofflara kalamamaktan bıktım. Ciddiyim. Bu sezon muhtemelen playoff yapamadığım son sezon olacak. Bu durum üzerime ihtiyacım olan baskıyı koyuyor. Playofflara kalmaya çalışan ve playoff atmosferine girmiş takımların maçlarını izliyorum ve ben de o maçlarda yer almak istiyorum.”

Son çıkan spekülasyonlara göre Booker, Suns’ın tanking yapma politikasından bıkmış ve bu yüzden de Suns’ın bu yaz büyük ihtimalle kendisine önereceği 5 yıl için 156 milyon dolarlık kontratı reddetme ihtimali bulunuyormuş.

Bu spekülasyonlara rağmen Booker Phonenix şehrini ve taraftarlarını sevdiğini söyledi.

“Saçmalığa inanmayın. Televizyonda konuşacak bir şeylere ihtiyaçları var. Buraya ilk geldiğim günden beri bu şehre, taraftarlara  ve taraftarların gösterdiği kararlılığa aşık olduğumu söylüyorum.”

“Her zaman bu franchise’ı eskiden olduğu haline dönüştürmeyi düşünüyorum. Charles Barkley ve Steve Nash’in videolarını izleyerek arenanın ne kadar canlı olduğuna bakıyorum. Hedeflerimden biri de o günleri geri getirmek.”

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir