NBA Günlükleri

Danny Green: “Spurs Ne Olursa Olsun Kawhi’nın Arkasında”

Bu sezon sakatlığı ve tedavi süreci nedeniyle takımından ayrı kalan San Antonio Spurs’un yıldız oyuncusu Kawhi Leonard ile takımı arasında gerginlik devam ediyor. Ancak Chris Broussard’ın bu haftaki postcast’ine konuşan Spurs’un şütör gardı Danny Green; takım arkadaşları ile Kawhi Leonard arasında bir sorun olmadığını söyledi. Kawhi’nın takım arkadaşlarıyla arasının açık olduğu hakkında çıkan söylentilere karşılık olarak Green, Leonard’ın arkasında olduklarını belirtti.

Uproxx’un yaptığı habere göre, “Çoğu arkadaşımın adına konuşarak, olaya hem kendi bakış açımdan, hem takımımım bakış açısından bakarak söyleyebilirim ki onunla hiçbir sorunumuz yok. Yöneticiler ne düşünüyor bilmiyorum. Aile sorunları ile mi ilgili yoksa başka bir şey mi bilmiyorum. Kimse hakkında tahmin yürütmek istemiyorum. Şu an tesiste kalıyor. Spor kompleksinde. Hala orada. Onunla iletişim halindeler. Konuşuyorlar, kontrolden geçiyor. Antrenör ekibimizle çalışmalarını sürdürüyor.”

“Ama olaya takımımın bakış açısından baktığımda söyleyebilirim ki takımımızda onunla anlaşmazlık yaşayan kimse yok. Ne yaşıyor olursa olsun onun arkasındayız.”

Green, Leonard’ın takıma dönmeyecekmiş gibi hazırlanmaları gerektiğini söyleyen Manu Ginobili ile aynı fikirde olduğunu söyleyerek “Şu an onu takıma dönmeyecekmiş gibi düşünüyoruz. Kafamızda sadece onsuz bir takım olduğumuz düşüncesi var.”

Cansu Şentürk
No sports, no life. A volleyball and basketball fan.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir