NBA Günlükleri

Kobe’nin Şampiyonluk Adayları

NBA’de şampiyon olmanın ne demek olduğunu en iyi bilen isimlerden Kobe Bryant, bu sezonki iki şampiyonluk adayını açıkladı.

Los Angeles Lakers ve NBA’in büyük efsanesi Kobe Bryant, basketbolu bırakmalı iki sezon oldu. Bazı eski yıldızlar gibi çarpıcı açıklamalardan uzak duran Kobe Bryant, NBA’de play-off’lar öncesi iki favorisini açıkladı.

Kobe Bryant favorilerini “Golden State ve Houston’ı beğeniyorum. Eğer sağlıklı kalırlarsa, iki büyük favorim onlar. Daha önce de dediğim gibi tahmin işlerini çok sevmiyorum” diyerek açıkladı.

Bu sezon Lakers tarafından forması şaşalı bir törenle emekli edilen Kobe Bryant’ın hem hem 8 hem 24 numaralı formalarını Staples Center’ın tavanına astırdı. Bu sezon içinde Oscar’da da en iyi animasyon kısa film ödülünü kazanan Bryant, kariyerine çok farklı bir başarı daha eklemişti.

Los Angeles Lakers’la 5 şampiyonluk kazanan Kobe Bryant, yüzük kazanmanın ne demek olduğunu en iyi bilen kişilerden. Bu nedenle bu konuda Kobe’nin dediklerine dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir