NBA Günlükleri

New York Knicks’ten LeBron James’e Çağrı

Sezon başında Madison Square Garden’e konuk olan Cleveland Cavaliers oldukça yakın geçen maçta LeBron James’in 23 sayı,12 asist ve 9 ribauntluk performansıyla son çeyrekte New York Knicks’e karşı 43-25 üstünlük kurarak karşılaşmayı 104-101 kazanmayı başarmıştı.

James ise maçın ardından Instagram’da aşağıdaki fotoğrafı paylaşarak New York şehrinin kralı olduğunu söylemişti.

Aradan geçen zamanın ardından LeBron James’in yazın vereceği karar hakkında birçok spekülasyon çıktı ve birçok takım James’i kendine çekebilmek adına şehirlerinde James’e hitaben billboardlar astılar(Philadelphia, Los Angeles, Portland ve Ohio). Bu billboardlardan sonuncusu ise New York Knicks’ten geldi.

Knicks bu gece bir kez daha Cleveland Cavaliers’ı ağırlayacak. Ve bu sebepten ötürü Madison Square Garden’ın hemen yanındaki bir binaya James’e seslenen bir billboard asıldı. Billboardta James’e “New York’un kralı mısın? Kanıtla.” şeklinde sesleniliyor.

Bu durum James’in en yakın arkadaşlarından Dwyane Wade’e sorulduğunda Wade gülerek, “İyi şanslar.” yanıtını verdi.

JR Smith ise bu konu hakkında daha net konuştu.

“Hayır, bunun olacağını sanmıyorum. Fakat bu yine de güzel. Birçok takım bu yöntemi kullanıyor. Neler olacağını göreceğiz.”

James ise bu yaz serbest kalacak olması hakkında henüz düşünmediğini, şu ana odaklandığını söyledi ve ailesinden bahsetti.

“Ailem. Önemli olan tek şey bu. En üst seviyede kazanmak için oynamaya devam etmek istiyorum çünkü bireysel olarak hala bunu yapabileceğimi biliyorum. Fakat ailem… Ailem benim için en önemli şey, her şeyden daha önemli.”

“O noktaya geldiğimiz zaman menajerim ve takımımla birlikte bu durumu doğru bir şekilde ele alacağız. Fakat ailem bu konuda önemli bir rol oynuyor. Ve tabii kazanmak da.”

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir