NBA Günlükleri

OKC güzel bi ”oh!” çekti!

Zorlu New Orleans Pelicans deplasmanına çıkan Oklahoma City Thunder, batı konferansında ilk 10 takımın playoff yarışında yerini tam olarak kaçıncı sırada alacağını kestiremediğimiz dönemde OKC zor maçı 109-104 kazandı ve bu deplasmanı çok iyi atlatarak yarışta 1 galibiyet daha kazandı.

2.periyodu çok iyi geçiren OKC ufak bir farkla devreye gitti ve maçın sonuna kadar farkı hep korumayı bildi. Russell Westbrook’un bu sezon 24. triple-double’ına imza attığı maçta Paul George’un da yüksek performansıyla  takımlarını galibiyete taşıyan ikili oldular.

OKC’de Russell Westbrook 26 sayı 15 ribaund 13 sayılık muazzam performansıyla maçı sürükleyen isim olurken, Paul George 27 sayı 8 ribaund 2 asist, Carmelo Anthony 16 sayı 6 ribaund 1 asist ve Steven Adams’ın 14 sayı 10 ribaundluk double-double performansı galibiyette önemli faktör oldu.

Pelicans cephesinde 6 oyuncunun çift haneli sayılara çıktığı maçta, takımın formda yıldızı Anthony Davis 25 sayı 11 ribaund 3 asistle double-double yaptı. Ayrıca Ian Clark’ın uzun süre maçta kalmadığı halde bulduğu yüksek şut yüzdeleri dikkat çekse de mağlubiyete engel olamadı.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir