NBA Günlükleri

Sezonumuz Haftaya Başlıyor

Bu sezon inişli çıkışlı performans sergileyen ve son iki maçında Indiana Pacers’a deplasmanda, New Orleans Pelicans’a ise evinde yenilen Golden State Warriors’ta koç Steve Kerr, gazetecilere verdiği demeçte gelecek adına umut dağıttı.

Son olarak New Orleans Pelicans mağlubiyeti sonrası konuşan ve oyuncularının mücadelesinden memnun olduğunu söyleyen Koç Kerr, “İyi olacağız, sezonumuz haftaya başlıyor, bunu biliyoruz ve bu yüzden bu maçla ilgili hayal kırıklığına uğramadım” dedi.

Sezonun geri kalanı hakkında konuşmasını sürdüren 53 yaşındaki Koç ”Elbette uzun bir mesafe var, sağlıklı bir şekilde play off’lara gidebileceğimizi umuyordum – açıkçası bunu herkes istiyor – ama bunu yapamayız çünkü son haftalar oldukça zorlaştırıldı. Her sene farklıdır. Bu sene engebeli bir yoldaydık ve şu an 57 galibiyetimiz var. Yani iyi durumda olduğumuzu söyleyebilirim.” diyerek sözlerini tamamladı.

Normal sezonun bitimine 2 maç kala batı konferasında Houston Rockets’ın peşinden 2. sırada bulunan ve son iki mücadelesini deplasmanda önce Phoenix Suns ve daha sonra Utah Jazz ile yapacak olan Golden State Warriors’un 57 galibiyet 23 mağlubiyeti bulunuyor.

Furkan Bahar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir