NBA Günlükleri

Cleveland-Boston maç sonu açıklamalar

Doğu Konferansı Finali üçüncü maçında Cleveland Cavaliers, seriye tutunma maçında rakibi Boston Celtics’i 116-86 yenerek seride durumu 2-1 yaptı.

Maç sonu her iki takımın koçları ve oyuncuları açıklamalarda bulundu. İşte onlardan bazıları:

Boston Celtics koçu Brad Stevens: “Cavs, harika bir maç çıkarttı. Biz ise sert ve birbirimize bağlı şekilde oynayamadık. Oyuncularım buna bir cevap verecektir. Sezon boyunca da cevap verdiler. Onlar için yeni bir fırsat doğdu”

Boston Celtics pivotu Al Horford: “Olmamız gerektiği kadar etkili değildik.Savunmamız açısından maç boyunca kırılma anları oldu, İzolasyon oyunlarına çok yakalandık.”

Cleveland Cavaliers guardı George Hill: “Bu şekilde oynadığımız sürece yenilmemiz çok zor bir takımız”

Cleveland Cavaliers forveti Kevin Love: “LeBron James, takım arkadaşları için işleri kolaylaştırma konusunda ligin en iyi oyuncusu”

Cleveland Cavaliersîn süperstarı LeBron James, 3. maçtaki pasları ile ilgili: “Tüm paslarım çok zordu. Sakın evde denemeyin”

2. maç ile 3. maç arasındaki 3 günlük dinlenme için açıklama yapan Jr Smith: “Üç günlük ara bize çok iyi geldi çünkü biz yaşlı bir takımız. Boston’da 98-99 doğumlu çocuklar var. Böyle bir zamana çok ihtiyacımız vardı.”

Kaan Meriç
Bleeding Green

kaaanmeric@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir