NBA Günlükleri

Dennis Schroder Takaslanabilir

Atlanta Hawks yeniden yapılanmaya gidiyor. Bu takım yakında yeniden kurulacak ve Dennis Schroder yapılanmanın merkezi olarak düşünülüyordu.

David Hain, Schroder ile röportaj yaptı. Schroder: ‘Organizasyon benim hakkımda ne düşünüyor bilmiyorum. Bu yüzden bir hafta içinde geri dönüyorum. Tabi ki Atlanta benim şehrim, beni drafttan seçen takım, burada çok fazla anım var ama şunu söylemem gerekir: Kendim için en iyisini yapmam gerekiyor. Takım sahibiyle ve müdürüyle, organizasyon ve takımın geleceği hakkında konuştum. İlerleyen günlerde tekrar buluşacağız ve neler olacak bakacağız. Eylülde 25 yaşında olacağım ve tabi ki bir şampiyonluk kazanmak istiyorum. Ve bunu en iyi oynadığım dönemde yapmak istiyorum. Doğu Konferansındaki 2. takım olmak istemiyorum ve bu yüzden Atlanta ile görüşüyorum.‘ dedi.

Schroder, Paul Millsap Denver’a gittikten sonra kariyerinin en iyi sayı ortalaması olan 19,2 ile oynadı. Ama etrafında genç oyuncular varken oynayabilecek mi onu bilemiyoruz.

Koçları olan Mike Budenholzer, Philadelphia 76ers ile neredeyse aynı şekilde yeniden yapılanma süreci işleyeceklerini söyledi.

İsmail Çimen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir