NBA Günlükleri

LiAngelo Ball’a Beş Takım Talip

LiAngelo Ball, NBA’de bir takım bulabilmek için savaşıyor, görünüşe göre beş NBA takımından ilgi görmüş durumda.

LiAngelo Ball, geçtiğimiz gün röportajında, Thunder ve Suns ile yüz yüze görüştüğünü, Lakers, Clippers ve Warriors ile ise antrenmana çıkacağını dile getirdi.

LiAngelo Ball’un en büyük özelliği, iyi şut atabilmesi. O yüzden Warriors’ın Ball’a olan ilgisinin yerinde olduğunu söyleyebiliriz. Fakat LiAngelo’ya istediği yere gitme fırsatı verilse, sanırım hepimiz hangi takımı seçeceğini biliyoruz. Tabii ki LiAngelo’nun Draft edileceği garanti değil, fakat bazı takımların onu draft etmeden takıma katması yerinde bir hamle olur.

LiAngelo Ball, kardeşi Los Angeles Lakers tarafından seçildikten sonra ise, onunla oynamak istediğini dile getirmişti.

“Lakers benim önceliğim tabii ki. Kardeşim ile oynamak istiyorum. Zo ile ne zaman oynasak, yenilmez bir takım oluyoruz. Bu seneler ilerledikçe de geçerli. Yıllar geçtikçe daha da güçleniyor, hızlanıyor ve daha iyi hale geliyoruz. İyi bir sonuç ortaya çıkacaktır beraber oynarsak. Diğer takımlar adına da oynamak için istekliyim. Eğer beni seçerlerse, benim için sorun olmaz. Benim önceliğim Lakers. Ben sadece kardeşim ile oynamak istiyorum.”

Litvanya Basketbol Ligi’nde BC Vytautas için 14 maça çıktıktan sonra, LiAngelo ve kardeşi LaMelo, Nisan ayında takımdan ayrılmış, NBA Draft’ına hazırlanmaya başlamışlardı.

Berkcan Tokyay on EmailBerkcan Tokyay on InstagramBerkcan Tokyay on Twitter
Berkcan Tokyay
Celal Bayar Üniversitesi-İngiliz Dili Ve Edebiyatı
İzmir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir