NBA Günlükleri

Draftta seçilecek oyunculardan açıklamalar

2018 NBA Draftlarına sayılı günler kala heyecan tüm hızıyla devam ederken, genç oyuncular açıklamalarıyla duygularını dile getiriyorlar.

İşte genç oyunculardan açıklamalar;

Michael Porter: “Giannis Antetokounmpo ve Kevin Durant’in birleşimi gibiyim”

Central Florida çıkışlı guard A.J. Davis: “Her antrenmanda yapıldığı gibi ben de savunmamı, iletişimimi ortaya koydum.Bazı antrenmanlarda diğer antrenmanlara göre daha iyi şut atmanız gerekiyor bu yüzden de inişli çıkışlı performanslar oluyor. Bu tür şeyleri kontrol edebilirsiniz”

Boston College çıkışlı guard Jerome Robinson: “Çok heyecan verici. Uzun bir süreci geride bıraktım. Seçim gecesi yüzümde bir gülümseme olacak. Draft gecesi için sabırsızlanıyorum.”

Kentucky çıkışlı forvet Kevin Knox: “Hazırım. NBA Draft çalışmalarının bu denli hızlı geçmesi tam bir çılgınlıktı. Draft gecesi artık geldi. Adımı duymak, sahneye çıkmak ve NBA Başkanı’nın elini sıkmak..Hayatımın en iyi anı muhtemelen bu olacak”

Miami Hurricanes çıkışlı Lonnie Walker: “Çok yetenekli bir basketbolcu olduğum bana söylenmişti. Atletik, çok iyi şut atabilen ve savunmada birçok farklı işi yapabilen bir oyuncuyum. Yine de geliştirmem gereken çok şey var.”

Boston College Eagles çıkışlı Jerome Robinson: “Sahanın her iki yönünde oynayabiliyorum. Birçok pozisyonda oynayabiliyorum. Basketbolun dönüştüğü şey de bu”

1999 doğumlu Bosnalı Dzanan Musa: “Basketbol için nerdeyse her şeyi feda ettim. Ne bu draftlarda ne de ülkemdeki herhangi birinin bendeki hırsa sahip olmadığını düşünüyorum.”

Luka Doncic: “NBA’deki çaylak sezonumu geride bıraktıktan sonra kimin hata yaptığını göreceğiz”

Kaan Meriç
Bleeding Green

kaaanmeric@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir