NBA Günlükleri

Lakers 2019 Yazını Bekleyebilir

Lakers, takas sezonunun en aktif takımı olması bekleniyor. Normal sezonda yaptığı hamlelerle bu yaz 2 tane 2 maximum kontrat verebilecek seviyeye gelen Lakers’ın özellikle Paul George ve LeBron James için yapacağı hamleler merakla bekleniyor.

Fakat Lakers’ın istediği hamleleri yapamaması halinde 2019 yazını bekleyebileceği belirtiliyor. Önümüzdeki yaz Kawhi Leonard, Kyrie Irving, Jimmy Butler gibi yıldızlar serbest kalıyor.

Konu ile ilgili açıklamalar yapan Lakers GM’i Rob Pelinka ‘1 Temmuz’dan sonra bir veya 2 yıldız alabiliriz. Eğer başaramazsak gelecek yazı da bekleyebiliriz. Bu süre zarfında gençlerimiz gelişimlerini sürdürebilir. Taraftarlarımız için iyi olmalıyız ve ilk olarak playofflara geri dönmeliyiz. Maçlar için rekabet etmeyeceğiz. Şampiyonluk için mücadele edeceğiz’ şeklinde konuştu.

Lakers’ın geçmişindeki başarıların da bu dönemde diğer takımların kendilerine yardım etmesini engellediğini söyleyen Pelinka ‘Bunun yüzleşmemiz gerek. Diğer taraftan bu durum kontrol edebileceğimiz bir şey değil’ dedi.

Volkan Parlayan on EmailVolkan Parlayan on FacebookVolkan Parlayan on Twitter
Volkan Parlayan
Haber Yazarı at NBA Günlükleri
Fast Break ve Fanatik Basket Jenerasyonundan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir