NBA Günlükleri

Cedi Osman, “Daha Fazla Sorumluluk Almak İstiyorum.”

NBA Yaz Ligi’nde iyi bir performans ortaya koyan milli oyuncumuz Cedi Osman, Cleveland Cavaliers’ın Yaz Ligi’nde Indiana Pacers’ı mağlup ettiği maçın sonrasında açıklamalar yaptı.

Yaz Ligi’nde oynamanın kendisi için olan önemine dikkat çeken Cedi Osman, “Hazır kalmak istiyorum. Ayrıca geçen yıl alamadığım sorumlulukları almak istiyorum. Umarım bu yıl o sorumlulukları alma fırsatım olacak. Bu yüzden de Yaz Ligi’nde forma giymenin benim için önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Milli oyuncu gelecek sezonki hedefi için; “Hedefim dediğim gibi daha çok sorumluluk almak ve takımıma daha çok yardımcı olmak. Çünkü biliyorum ki hem kendim için hem de takım arkadaşlarım için yaratabiliyorum. Bu yüzden Yaz Ligi’nde oynama sebebim bu ve takımıma daha çok yardımcı olmak istiyorum.” dedi.

Cedi Osman çaylak Collin Sexton için; “O harika birisi. Onun oyun tarzını gerçekten seviyorum çünkü her zaman hızlı oynamak istiyor. Ben de böyle oynamayı seviyorum. Bence ikimiz arasında güzel bir kimya var. Bence o gerçekten iyi bir oyuncu ve bize çok yardımcı olacak.” olarak değerlendirdi.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir