NBA Günlükleri

Davis, Cousins’ın Kararı Hakkında Konuştu

DeMarcus Cousins’ın 5.3 milyon dolar karşılığında Golden State Warriors ile anlaşmasına herkes gibi eski takım arkadaşı Anthony Davis de şaşırmış. Buna rağmen Davis, Cousins’ın kariyeri için en iyi kararı verdiğini söylüyor.

“Biraz şoka uğramıştım. Fakat DeMarcus’u tanıyorum ve o hem kendi kariyeri hem de ailesi için en iyi kararı verdi. Bunun bir iş olduğunu anlıyorum.”

“Tabii ki onunla devam etmek için sevinirdim. Fakat bu noktada onun durumuyla alakalı ve kafasında neler döndüğünden emin değildim. Önce takas ediliyorsun daha sonra maksimum kontrat alman gerektiğini düşünürken aşil saaktlığı yaşıyorsun… Bu zor bir durum ve onun için de zor olmalı.”

“Olanlar oldu. Şimdi buradayız ve bu konuyu geride bırakarak şu anda sahip olduğumuz takımın nasıl başarılı olabileceği bulmak zorundayız. Dışarıda çok fazla hikaye dönüyor, fakat benim açımdan bu hikayeler hakkında yapabileceğim bir şey yok. Bunları geride bırakarak takımım için endişelenmeye çalışıyorum. İlerleyerek playoff yapmalı ve ses getirmeliyiz.”

 

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir