NBA Günlükleri

Kyrie Irving, LeBron James’i 2014’te de İstemedi’

Hatırlayacağınız gibi Kyrie Irving sezon başında Cleveland’tan ayrılmak istediğini açıklamış ve takas sonucu Boston Celtics’in yolunu tutmuştu.

O dönem Kyrie’nin yöneticilerin kendisini takas etmek istemesine sinirlendiği ve bu sebepten takımdan ayrılmak istediği yazılmıştı. Fakat bu isteğin aslında geçmişe dayandığına dair bir haber çıktı.

’The Athletic’in haberine göre Kyrie Irving 2014 yılında LeBron James’in takıma dönmesini istemedi. Hatta yapılan bu hamleyi gereksiz buldu. LeBron’un gelmesiyle birlikte 2016 yılında; Warriors’a karşı 3-1 geriden gelerek tarihe geçip şampiyon olan Cleveland’ta Kyrie Irving açısından yine problemler vardı. Yine aynı habere göre Irving şampiyonluk kazandıktan sonraki yaz takımdan ayrılmak istedi. Bunu yönetime iletmese de Kyrie ve ekibi bunu ciddi ciddi düşündüler.

Anlaşılan aradan uzun süre geçse de LeBron ve Irving arasında neler yaşandığına dair haberler her zaman gündem olmaya devam edecek. Ve şu anda bu ikili, belki de NBA tarihinin en ezeli rekabetinin bir parçası olarak takımlarında yer alıyor.

 

Volkan Parlayan on EmailVolkan Parlayan on FacebookVolkan Parlayan on Twitter
Volkan Parlayan
Haber Yazarı at NBA Günlükleri
Fast Break ve Fanatik Basket Jenerasyonundan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir