NBA Günlükleri

Paul George serbest ticaret zamanında Lakers’ın zamanını boşa harcamak istemediğini açıkladı

Geçtiğimiz günlerde Paul George’dan gelen bilgilere göre, George Los Angeles Lakers’ın onunla görüşmek istediğini fakat görüşmeye gelmemesinden dolayı Lakers yönetiminin George’a sinirli olduğundan bahsetti.

Oklahoma’lı Süperstar daha sonra tekrardan Thunder ile imzalayarak tarafını belli ettiğini açıkladı. Hatta bu kararı aslında serbest ticaret zamanından önce verdiğini ama söylemek istemediğini de belirtti.

George açıklamalarında; ‘Los Angeles bana kızmış olmalı, çünkü Magic Johnson ile bir toplantı yapmak istemedim fakat Oklahoma ile görüşünce burada kalıp şansımı bir kez daha deneyebilirim diye düşündüm.’ dedi.

Daha sonra Oklahomalı Süperstar, İnstagram sayfasında Westbrook ile bir post paylaşıp ‘Unfinished Business’ tagı ile bu gönderiyi paylaşınca tarafını iyice belli etmiş oldu.

 

‘Serbest ticaret zamanında kimsenin zamanını boşa harcamak istemedim bu yüzden Magic Johnson ile toplantıya gerek yoktu, OKC ile zaten imzalayacaktım, geçen sezon güzel oynadık neden bu sezon bir kez daha denemiyoruz ki?’ dedi ve açıklamasını bitirdi.

Bakalım lig başlayınca Oklahoma ile tekrardan imzalayan Süperstar ve Westbrook iyi bir ikili olup mücadeleye kaldıkları yerden devam edecekler mi?

-BORA ALPARSLAN

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir