NBA Günlükleri

Furkan Korkmaz, “Bu sezon rotasyona girmek istiyorum.”

Philadelphia 76ers formasını terleten milli oyuncumuz Furkan Korkmaz, gelecek sezonki hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Eylül ayında oynayacağımız Dünya Şampiyonası Elemeleri için milli takım kampında bulunan Furkan Korkmaz, beIN Sports’dan İsmail Şenol’a röportaj verdi.

Furkan Korkmaz, gelecek sezonla ilgili hedeflerini için; “İlk sezon benim için alışma ve gelişme sezonu olarak geçti ama bu sezon rotasyonda olmak istiyorum. Her maç 5 dakika olur 10 dakika olur bunun için tabii ki bir şey söyleyemem ama benim için önemli olan rotasyonda olmak ve artık benim de orada söyleyecek sözüm olduğunu düşünüyorum bu sene.” dedi

LeBron’un Batı Konferansına gidişiyle ilgili olarakta, “Tabii ki LeBron James çok büyük bir isim, bunu tartışamayız. LeBron James’in Doğu Konferansından ayrılmasıyla bizim şansımızın da arttığını düşünüyorum. Doğu Konferansı’nda bu yıl daha farklı bir rekabet olacak. Hatırlatmak gerekirse zaten Boston Celtics ile Philadelphia 76ers arasında tarihsel bir rekabet ver.” şeklinde değerlendirdi.

Hüseyin Polat on InstagramHüseyin Polat on Twitter
Hüseyin Polat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir