NBA Günlükleri

NBA Avrupa’daki ilk mağazasını ‘modanın başkenti’ Milano’da açacak

İtalya’nın Milano şehrinde açılacak yeni NBA mağazası, forma, ayakkabı ve lisanslı kıyafetler de dahil olmak üzere NBA ürünlerinin geniş yelpazesini Avrupalı NBA severlere sunacak. –

NBA ve EPI S.R.L., Avrupa’daki ilk NBA mağazasını İtalya’nın Milano şehrinde açıyor. NBA’in lisanslı ürünlerini hayranların beğenisine sunacak yeni mağaza, İtalya’nın Milano kentindeki Piazza San Babila’nın yakınında bulunan Galleria Passarella’da açılacak.

NBA Store, İtalya’da ve Avrupa’nın dört bir yanından gelen ziyaretçilere, NBA takımlarının formaları, ayakkabılar, spor malzemeleri, oyuncak ve koleksiyon ürünleri gibi çok sayıda lisanslı NBA ürününe ve hatıra ürününe erişim sağlayacak.

NBA, Aralık 2015’te New York’ta bulunan 45. ve 5. Cadde’de yeni NBA mağazasını açtı ve 2018 gibi yakın bir tarihte Orta Doğu’daki ilk NBA mağazası olma özelliği taşıyan yeni bir NBA mağazasını Doha’da açtı.

İtalya ve Avrupa’daki NBA hayranları, 30 NBA takımının tümü için NBAStore.eu üzerinden çevrimiçi alışveriş yapmaya devam edecek.

NBA, dünya çapındaki hayranları için ligin resmi deneyimleri olarak hizmet veren 300’den fazla uluslararası NBA markalı perakende mağazasına ve cazibe merkezine sahiptir.

Mutlu NAZLI on FacebookMutlu NAZLI on InstagramMutlu NAZLI on Twitter
Mutlu NAZLI
Genel Yayın Yönetmeni at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir