NBA Günlükleri

CSKA zor da olsa kazandı

Turkish Airlines Euroleague’de 2.nci haftasının açılış maçında Rus temsilcisi CSKA Moskova, İsrail temsilcisi Maccabi FOX Tel Aviv’e konuk oldu. Baştan sona başa baş geçen maçta 89-86 ile kazanan CSKA Moskova oldu.

CSKA Moskova’da Nando De Colo 27 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve 4 top çalma ile galibiyette önemli bir rol oynarken, benchten gelen Kyle Hines 14 sayı, 4 ribaund, 1 asist, 2 top çalma, benchten gelen Cory Higgins 13 sayı, 4 ribaund, benchten gelen Will Clyburn 11 sayı, 10 ribaund, 1 asist ve Othello Hunter 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile karşılaşmayı tamamladı.

Maccabi FOX Tel Aviv’de forma giyen Milli oyuncumuz Scottie Wilbekin mücadelede ilk 5’de başladı. 26 dakika süre alan yıldız oyuncu, 10 sayı, 3 ribaund, 5 asist ve 2 top çalma ile oynadı.

Maccabi FOX Tel Aviv’de Angelo Caloiaro 21 sayı, 4 ribaund, 3 asistlik performansı galibiyet için yeterli olmazken, Tarik Black 15 sayı, 7 ribaund, 1 asist, 2 blok, Michael Roll 15 sayı, 7 asist ve benchten gelen DeAndre Kane 14 sayıı, 4 ribaund, 2 asist ile mücadele etti.

Volkan Metin on EmailVolkan Metin on FacebookVolkan Metin on InstagramVolkan Metin on Twitter
Volkan Metin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir